Çocuklar İçin Fark Bulma Oyunu

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Joker Kids Games
Çocuklar İçin Fark Bulma Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak hemen şimdi yükleyebilir ve çocuklarınıza hem eğlenceli hem de eğitici özelliklere sahip ola

Çocuklar İçin Fark Bulma Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak hemen şimdi yükleyebilir ve çocuklarınıza hem eğlenceli hem de eğitici özelliklere sahip olan mükemmel bir oyun hediye edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Fark Bulma Oyunu oyununda çocuklarınız eğlenen ve çeşitli oyunlar oynayan çocuklar ile birlikte olacaklar. Bu çocukların resimlerinin arasındaki farkları bulmaya çalışacaklar.

Çocuklar İçin Fark Bulma Oyunu oyununda çocuklarınızın cihazının ekranına bu çocukların resimlerinden iki adet aynı olanı gelecek. Bu iki resim ilk bakışta aynı gibi görünse de aslında aralarında bazı farklar var. Her resimde toplam 10 adet fark var. Çocuklarınız da zamana karşı yarışarak bu farkları bulmaya çalışacaklar. Ancak bu çocuklarınız açısından o kadar da kolay olmayacak. Çünkü bu farklar çok profesyonel bir şekilde gizlenmiştir. Fakat dikkat yeteneğini iyi kullanabilir ise bu farkları kolaylıkla bulabilecektir. Bu hem eğlenceli hem de eğitici olan harika oyunu Android veri tabanlı olan cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Çocuklar İçin Fark Bulma Oyunu indir